Hakkımızda

Uyaritabelasi.com, işyerlerinde İSG, çevre ve acil durum risklerinin yönetimi alanında uzman bir kuruluş olan RAMS Risk Analizi ve Yönetim Hizmetleri Danışmanlık, Yayıncılık ve Ticaret A.Ş.'ye aittir. RAMS Danışmanlık hakkında detaylı bilgi almak için www.ramsrisk.com.tr sitemizi ziyaret ediniz. 

Uyari tabelalarımı neden Uyaritabelasi.com'dan satın almalıyım?

Uyari tabelalarını bizden almayı tercih etmenizin aşağıda belirtilen temel avantajları bulunmaktadır:

1. İSG, çevre ve acil durum yönetimi alanlarındaki bilgi birikimimiz

İSG, çevre ve acil durum tabelaları bu konularda uzman olmayan bir tabelacının konusu değildir. Çünkü işyerlerinde muhtemel iş kazaları, meslek hastalıkları, acil durum risklerinin önlenmesi veya minimize edilmesi amacıyla kullanılan araçlardan biri olan uyari tabelalarının tasarlanması uzmanlık ister. Tasarlayanların işyerlerinde genel olarak karşılaşılabilecek risklere ve ilişkili mevzuata hakim olması önemlidir. Tabelalarımız; işyerlerinde risk yönetimi ve mevzuata uygunluk alanlarında 30 yılı aşkın bilgi birikimimiz ve deneyimimizle tasarlanmakta ve imal edilmektedir. 

2. Yasal şartlara uygunluk

İSG alanında kullanılan tabela renkleri, simgeleri ve tabela üzerinde yer alan ifadelerin Sağlık ve Güvenlik İşaretleri Yönetmeliği’ne uygun olması gerekir. Örneğin, sarı renkli ve simgeli tabelalar uyarıcı  ifadeler, kırmızı renk ve simgeli tabelalar yasaklayıcı ifadeler, mavi renk ve simgeli tabelalar emredici ifadeler içermelidir. Tüm tabelalarımız Sağlık ve Güvenlik İşaretleri Yönetmeliği’ne uygun olarak tasarlanmakta ve imal edilmektedir.

3. Bol çeşit

Müşterilerimiz tabela ihtiyaçlarının tümünü veya büyük bir bölümünü sitemizde bulabilmektedir.

4. Tabelalara kolay erişim

Sitemizde bulunan tabelalara erişim çok kolaydır. Dilerseniz ürün kategorilerimizi inceleyebilir, ihtiyacınız olabilecek tabelaları sitemizden seçebilirsiniz. Dilerseniz de “Ara” alanına ihtiyacınıza uygun anahtar kelimeleri  (Örneğin, baret, forklift, depo, LPG, sigara, vb.) girerek içinde sözkonusu kelimeler geçen tüm tabelalarımızı görebilirsiniz. 

5. Talebe özel imalat

Sitemizde yer almayan özel bir boyutta veya ifadede tabela ihtiyacınız bulunuyorsa, bu talebinizi bizlere iletmeniz durumunda, ihtiyacınız olan tabelaları cüzi bir fiyat farkıyla kısa sürede tasarlayıp imal ederek sizlere ulaştırabiliriz. 

6. İç ve dış ortam şartlarına dayanıklılık

İşyerlerinde, sitelerde, apartmanlarda, vb. yerlerde kullanılacak tabelaların iç ve dış ortamlardaki güneş, toz, buhar, yağmur, vb. şartlara dayanıklı olması önemlidir. Aksi takdirde satın alınan tabelaların rengi kısa sürede solabilir, tabela üzerindeki yazılar silinebilir. Tüm tabelalarımız baskı ve malzeme kalitesi açısından iç ve dış ortam şartlarına dayanıklıdır. Uzun süre güvenle kullanılabilir. Yaklaşık 7 yıldır tabela teslim ettiğimiz müşterilerimizden tabelalarımızla ilgili en ufak bir şikayet almadığımızı da belirtelim.

7. Makul fiyat

Tüm tabelalarımız kaliteli olmalarının yanı sıra 1-2 TL’den başlayan cazip fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

8. Hızlı teslimat

Tüm tabelalarımız siparişin alınmasını müteakip 2 ila 5 gün içerisinde imal edilerek sevk edilmektedir. 

Sepetiniz  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Kargo
0,00 TL Vergi
0,00 TL Toplam

KDV dahil fiyat

Sepetiniz Satın Al