Garanti ve İade

-Satın aldığım bir ürünü iade edebilir miyim?

Ürünlerimiz sipariş üzerine imal edildiğinden, yalnızca baskı, geometrik kesim, çizik gibi üretim hataları durumlarında iade edilebilir. Ürünlerde gözlemlenen bu hatalar ilk aşamada 0 (532) 603 83 87 nolu telefonumuzdan yetkili kişiye bildirilir. Bu tür hataları olan ürünler bedelsiz ve nakliye bedeli tarafımıza ait olacak şekilde yeni ürün gönderimi ile telafi edilir.

-Ürünüm eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

Ürün ambalajından eksik çıkarsa kargo sorumlusundan tutanak tutmasını isteyebilir ya da siparişi teslim almayabilirsiniz. Bu durumda lütfen 0 (532) 603 83 87 numaralı telefonumuzdan irtibata geçiniz.

-Yanlış ürün gelirse ne yapmalıyım?

Yanlış ürün gönderildiğinde lütfen siparişi teslim almayınız ve 0 (532) 603 83 87 numaralı telefonumuzdan irtibata geçiniz.

-Ürünüm kırık çıkarsa ne yapmalıyım?

Ürün ambalajından kırık ya da hasarlı çıkarsa kargo sorumlusundan tutanak tutmasını isteyebilir ya da siparişi teslim almayabilirsiniz. Bu durumda lütfen 0 (532) 603 83 87 numaralı telefonumuzdan irtibata geçiniz.

-Armatürlerin garanti süresi ne kadardır? 

Sitemizden satın aldığınız acil yönlendirme ve aydınlatma armatürleri, üretim hatalarına karşı fatura tarihinden itibaren 2 yıl garantilidir. 

-Armatürler arızalanırsa ne yapmalıyım?

Sitemizden satın aldığınız acil yönlendirme ve aydınlatma armatürleri arızalanırsa, bilgi ve destek almak için lütfen 0 (532) 603 83 87 numaralı telefonumuzdan irtibata geçiniz.

-Siparişimi değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Alınan siparişler anında üretime aktarıldığından dolayı, sipariş içeriği değiştirilemez.

Sepetiniz  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Kargo
0,00 TL Vergi
0,00 TL Toplam

KDV dahil fiyat

Sepetiniz Satın Al