Garanti ve İade

-Satın aldığım bir ürünü iade edebilir miyim?

Ürünlerimiz sipariş üzerine imal edildiğinden, yalnızca baskı, geometrik kesim, çizik gibi üretim hataları durumlarında iade edilebilir. Ürünlerde gözlemlenen bu hatalar ilk aşamada 0 (532) 603 83 87 nolu telefonumuzdan yetkili kişiye bildirilir. Bu tür hataları olan ürünler bedelsiz ve nakliye bedeli tarafımıza ait olacak şekilde yeni ürün gönderimi ile telafi edilir.

-Ürünüm eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

Ürün ambalajından eksik çıkarsa kargo sorumlusundan tutanak tutmasını isteyebilir ya da siparişi teslim almayabilirsiniz. Bu durumda lütfen 0 (532) 603 83 87 numaralı telefonumuzdan irtibata geçiniz.

-Yanlış ürün gelirse ne yapmalıyım?

Yanlış ürün gönderildiğinde lütfen siparişi teslim almayınız ve 0 (532) 603 83 87 numaralı telefonumuzdan irtibata geçiniz.

-Ürünüm kırık çıkarsa ne yapmalıyım?

Ürün ambalajından kırık ya da hasarlı çıkarsa kargo sorumlusundan tutanak tutmasını isteyebilir ya da siparişi teslim almayabilirsiniz. Bu durumda lütfen 0 (532) 603 83 87 numaralı telefonumuzdan irtibata geçiniz.

-Armatürlerin garanti süresi ne kadardır? 

Sitemizden satın aldığınız acil yönlendirme ve aydınlatma armatürleri, üretim hatalarına karşı fatura tarihinden itibaren 2 yıl garantilidir. 

-Armatürler arızalanırsa ne yapmalıyım?

Sitemizden satın aldığınız acil yönlendirme ve aydınlatma armatürleri arızalanırsa, bilgi ve destek almak için lütfen 0 (532) 603 83 87 numaralı telefonumuzdan irtibata geçiniz.

-Siparişimi değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Alınan siparişler anında üretime aktarıldığından dolayı, sipariş içeriği değiştirilemez.